Jdi na obsah Jdi na menu
 


10 Zásad

30. 11. 2009

1. NEBUĎTE SOBCI!

Statistiky uvádějí egoismus jako nejčastější důvod rozpadu manželství a přes 80 % žen označilo sobectví jako důvod ukončení vztahu. Pánové, sobce nemáme rády, postupem času si takových mužů ženy přestanou vážit a nakonec i milovat. K čemu je chlap, který jen rád rozdává práci, ale sám nepomůže ani jednou? K čemu je chlap, který má radši své zájmy, kamarády a sport?

2. NAUČTE SE OMLOUVAT A PŘIZNAT CHYBU

Není nic horšího, než když budete pořád trvat na svém, i když uvnitř dávno víte, že má prostě vaše drahá polovička pravdu. Ovšem když máte pravdu vy, mlčte jako hrob. My ženy nerady přijímáme kritiku.

3. MYJTE SE A VOŇTE SE!

Kdysi bylo možná úžasné cítit mužství na sto honů daleko, dnes se to prostě nenosí. Úcta k partnerovi spočívá i v tom, že budeme i doma chodit oblečení a umytí, jako kdybychom šli do práce. Deodorant není žádné cizí slovo, které nepatří do vašeho slovníku, ale doplněk, který by se měl stát samozřejmostí. Chlap, co smrdí potem, je pro ženu odpudivější, než kdyby přibral deset kilo.

4. SEXUÁLNÍ PŘEDEHRA

Většina žen prostě v sexu potřebuje víc než dvě minuty proniknutí a odkulení stranou. Pokud chcete svoji partnerku uspokojit, nezapomínejte nikdy na milostnou předehru. Ženy hlazení a dotyky potřebují, a taky potřebují víc času, než jsou připravené. Největší chyba v sexuálních vztazích!
P. S.: Klitoris není název zahraničního auta, ale součást ženiny rozkoše. Pokud stále nevíte, zalistujte v odborné literatuře.

5. NEKRITIZUJTE, ALE CHVALTE!

Pánové, myslíte si, že ženy chtějí slyšet, že zase přibraly nebo že mají příšerný účes? I dobře myšlená rada nebo poznámka, týkající se vzhledu či šatníku, vyjde vniveč, pokud ji nezabalíte do pochvaly a lichotek. Lichoťte vždy a za každou cenu, vždy je co chválit. Neříkejte, že nemá ta vaše hezké oči nebo úsměv, i když vás ta kila navíc štvou. Jenže ji taky, nemusíte jí to každý den připomínat.

6. KOMUNIKUJTE, NEMLČTE!

Samozřejmě si nejdříve odpočiňte, když dorazíte z práce, ale jinak se snažte i po letech soužití s partnerkou mluvit. O všem, o její práci, kamarádkách, starostech.

7. UMYJTE NÁDOBÍ SAMI OD SEBE

Je to těžké, ale chce to trochu telepatie. Pokud je dřez plný nádobí, asi je třeba vše umýt nebo nastrkat do myčky na nádobí. Opačný postup je stejně chvalitebný. Prostě nečekejte, až vás žena požádá, udělejte to čas od času sami od sebe.

8. NEZAPOMÍNEJTE NA SVÁTKY A VÝROČÍ

Možná to pro vás nic velkého neznamená, ale není téměř ženy, která by ráda nedostala dárek, zvláště když už slavíte desáté výročí vztahu. Kytka mimo výročí je jen plus, kterým si šplhnete. Můžete ovšem improvizovat a místo kytky třeba koupit lístek do kina nebo do divadla, případně ji pozvat do restaurace. Neškudlete!

9. NEPŘEPÍNEJTE

Pokud se vaše žena dívá na další díl Ordinace v růžové zahradě, neberte jí ovladač a nepřepínejte na teletext, abyste se podívali na fotbalové výsledky. Chvilku to vydržíte.

10. DEJTE JÍ VOLNO

Nenuťte partnerku, aby s vámi podnikala všechno, co se líbí vám. Netrapte ji cyklistickým výletem, když má zrovna ženské dny. Řekněte jí, ať jde s kamarádkami na dámskou jízdu a vy pohlídejte děti. Jsou to i vaši potomci!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář